PHARMOLIS COSMETICS

Hakkımızda

BİZ KİMİZ! Yola çıkarken amacımız kalabalığın içinde fark yaratabilmekti.

Hepimizin günlük yaşamda kullandığı kozmetik ürünlerin aslında ne kadar önemli olduğunu vurgulamak ve farkındalık yaratabilmekti.

iO tüm ürün serilerinde saf ve sade kalmayı, sağlıklı hammaddeler kullanmayı ve bu hedeflerin ötesinde çevreye saygılı olma becerisini Ar-Ge çalışmalarının temelinde tutarak sağlıklı geleceğe ulaşacağını düşünüyor. Ar-Ge çalışmalarında güvenli ve optimum yarar sağlayan ürünleri geliştiriyor. Yarınlarımızı düşünerek organik, doğal, saf ve sağlıklı hammaddeleri kullanıyor.

Peki, nedir bizim farkımız?

Saf ve sadeyiz. Sağlıklıyız. Çevreciyiz. Kararlıyız. Sürdürülebilir tarımı destekliyoruz. Zararlı kimyasalları kullanmıyoruz ve bununla yetinmeyip gelecek nesilleri düşünüyor ve sağlıklı ürünler ile sürdürülebilir sağlığın geleceğine inanıyoruz.

 • Vizyonumuz

  iO üstün nitelikli ürünleri, yaşam kalitesine olan bakışı ve duruşu ile dünya çapında büyük ilgi ve saygı görmeyi hedeflemektedir.

 • Misyonumuz

  iO bugün olduğu gibi yarın da yaşam kalitenizi yükseltmek için ileri seviye çalışmalarla geliştirdiği, sağlığınız için en faydalı ve en güvenilir ürünleri sizlerin kullanımına sunmayı, ülkemizi uluslararası ölçekte de güçlü bir şekilde temsil etmeyi amaçlamaktadır. Bilimsel, akademik, endüstriyel çalışma ve deneyimlerini bir araya getirerek insanların ihtiyaç duyduğu sağlıklı, organik, yenilikçi ve etkili ürünler sunmaktadır.

 • Değerlerimiz

  Hayaller kuruyor, bu hayalleri hayata geçirmek için çalışıyoruz.

  DNA’mızda yer alan en önemli varlığımız olan hayal gücü ve bu hayallere hayat veren yüksek özgüvenimiz ile Türkiye için çalışıyor, katma değer üretiyor; insan, doğa, çevre ve etik kuralları her zaman ön planda tutarak global bir şirket olma hedefiyle ilerliyoruz.

Awesome Image
Awesome Image