PHARMOLIS COSMETICS

Hakkımızda

BİZ KİMİZ! Yola çıkarken amacımız kalabalığın içinde fark yaratabilmekti.

Hepimizin günlük yaşamda kullandığı kozmetik ürünlerin aslında ne kadar önemli olduğunu vurgulamak ve farkındalık yaratabilmekti.

iO ailesi olarak her bir ürünümüzü oluştururken uzun Ar-Ge çalışmaları yaptık ve en güvenli optimum yarar sağlayan ürünleri geliştirdik. Yarınlarımızı düşünerek organik, doğal, saf ve sağlıklı hammaddeleri kullandık.

Peki, nedir bizim farkımız?

Saf ve sadeyiz. Sağlıklıyız. Çevreciyiz. Kararlıyız. Sürdürülebilir tarımı destekleriz. Önce ‘Biz’i düşünürüz. Zararlı maddeleri kullanmayız. Bununla yetinmeyip gelecek nesilleri düşünür ve bu doğrultuda Ar-Ge çalışmaları yürütürüz. Üstüne üstlük organiğiz. Sağlıklı ürünler ile sürdürülebilir sağlığın geleceğine inanıyoruz.

 • Vizyonumuz

  Pharmolis Cosmetics üstün nitelikli ürünleri, yaşam kalitesine olan bakışı ve duruşu ile dünya çapında büyük ilgi ve saygı görmeyi hedeflemektedir.

 • Misyonumuz

  Pharmolis Cosmetics bugün olduğu gibi yarın da yaşam kalitenizi yükseltmek için gerçekleştirdiği ileri seviye çalışmalarla geliştirdiği, sağlığınız için en faydalı ve en güvenilir ürünleri sizlerin kullanımına sunmayı, ülkemizi uluslararası ölçekte de güçlü bir şekilde temsil etmeyi amaçlamaktadır. Bilimsel, akademik ve endüstriyel çalışma ve deneyimlerini bir araya getirerek insanların ihtiyaç duyduğu sağlıklı, organik, yenilikçi ve etkili ürünler sunmaktadır.

 • Değerlerimiz

  Hayaller kuruyor, bu hayalleri hayata geçirmek için çalışıyoruz.

  DNA’mızda yer alan en önemli varlığımız olan hayal gücü ve bu hayallere hayat veren yüksek özgüvenimiz ile Türkiye için çalışıyor, katma değer üretiyor, global bir şirket olma hedefiyle ilerliyoruz.

  • İnsan, doğa, çevre ve etik kuralları her zaman ön planda tutmak.

  • Çalışanlarımız ile verimliliği en yüksek çalışma ortamlarında misyon ve vizyonumuzu gerçekleştirmek için çalışmak.

  • Ürün ve hizmet kalitemizden taviz vermemek.

  • GMP koşullarına uygun üretim yapmak.

Awesome Image
Awesome Image